Komentáře k aplikaci jP vocabulary

Pište zde jakékoliv připomínky k programu: odhalené chyby, nápady na zlepšení nebo dotazy.

Bylo nalezeno celkem 208 komentářů. Tak na co čekáš? Přidej komentář.

[8]Předmět : Problém s diakritikou při importu CSV souboru
Poslal(a): autor Jakub Pavlík (zc.manzes@kilvap.bukaj) v čase 12.06:52 dne 11. 04. 2011

ad [7] Jaroslav: Dobrý den, váš problém se mi nepovedlo zreprodukovat. Zřejmě bude problém s kódováním daného CSV souboru. Můžete mi problémový CSV soubor prosím zaslat na email (jakub.pavlik (at) sez­nam.cz) pro detailnější analýzu?

Ještě pár otázek:

  • 1. funguje vám diakritika u hotových slovníků? (Importovat připravené slovníky > např. AJ_CJ > Colours)
  • 2. jak jste problémový CSV soubor vytvořil? V jakém tabulkovém procesoru/editoru (např. Excel 2003).

Předem děkuji za spolupráci, snad se problém brzy povede vyřešit.

[7]Předmět : Diakritika v1.5
Poslal(a): Jaroslav v čase 11.00:53 dne 11. 04. 2011

Ahoj, mam problem s diakritikou ve verzi 1.5. V souboru *.csv se diakritika zobrazuje spravne, ale v programu jsou "tradicne problematicka " ceska pismena (ř,č) nahrazena paznaky. U verze 1.0 se tato chyba nevyskytovala. Prepnuti programu do CZ verze nepomaha. Program spoustim na win7 CZ.

Diky za povedeny program, pokud se bude umet napojit na funkci prehrani zvuku Google translator (bude-li to licencne mozne), bude dokonaly . Osobne jsem rozhodne pro zachovani jednoduchosti, ucelnosti a rychlosti programu. Pokud bych chtel naboptnalou aplikaci s obrazky, vlastni databazi zvuku, "motivacnimi" hrami a user unfriendly ovladanim, nevybral bych si JPvocabulary ;-)

J.

[6]Předmět : Herní systém
Poslal(a): autor Jakub Pavlík (zc.manzes@kilvap.bukaj) v čase 12.37:02 dne 04. 04. 2011

ad [5] PF: Diky za ohlas – a to celkem nevidany v ceskoslovenske kotline. Herni system je skvely napad a o necem mensim jsem uvazoval pri vyvoji. Byla by to dalsi motivace uceni a Komensky by mel radost. Na druhou stranu, udelat neco propracovaneho, by zabralo hodne casu a zasahlo celou aplikaci (vedeni dalsich statistik). Pro nektere lidi by to mohl byt rusivy element. Nyni se chci zamerit na vychytani stavajici funkcnosti (mysleni na detaily dela velky rozdil) a implementaci naplanovanych vylepseni.Ve vzdalenejsi budoucnosti se ale mozna toto objevi, mozna jako samostatna varianta programu.

[5]Předmět : Diky za kvalitni Freeware
Poslal(a): PF (ks.murtnec@433redart) v čase 21.20:29 dne 31. 03. 2011

Super praca, vyborny softik na slovicka za free. Priznavam ze take nieco som hladal. Paci sa mi zvyraznenie cervenou farbou pocas pisania a celkova jednoduchost.

napady: implementovat nejaky ,,herny system,, odmenovania ako maju online hry (napr. kongregate.com) zber ,,experience bodov,, a implementacia levelov, odomykanie novych slovicok, badges, atd, t.j. hernej motivacie. Myslim ze by mohla vzniknut celkom zaujimava aplikacia, hoci netusim ako narocne by to mohlo byt.

Kazdopadne diky za free soft, have a nice day, PF.

[4]Předmět : Zvuky v jP vocabulary
Poslal(a): autor Jakub Pavlík (zc.manzes@kilvap.bukaj) v čase 23.05:08 dne 18. 03. 2011

ad [3] Karol: Jsem rad, ze se vam programek libi. Technicky by samozrejme nebyl problem tuto funkci udelat, ale bohuzel v blizke budoucnosti neni zahrnuta v planu dalsiho vyvoje. Samozrejme zalezi hodne na ohlasech uzivatelu a motivaci.

Cilem aplikace je zamereni se zejmena na praci s textovymi "slovicky" a zachovani jednoduchosti. Komplexni funkcnost jako obrazky, zvuky apod. skvele zvlada napr. zminovane Anki. V dalsich verzich jP vocabulary se planuji funkce: vkladani specialnich symbolu, verze aplikace na mobilni telefony a preklad pomoci Google Translate/Seznam slovniku, kde zrejme bude volba si i dana slovicka prehrat zvukove (tam, kde to bude mozne).

[3]Předmět : Návrh
Poslal(a): Karol (zc.manzes@lorakeerfrof) v čase 15.59:23 dne 17. 03. 2011

Tenhle program mne mile překvapil. Mám dotaz, šlo by do tohodle programu také nahrát zvuk? Jiné programy, třeba Anki, to umožnují a je škoda, že to nejde i tady.

[2]Předmět : Jak převést slovníky z verze 0.9 na vyšší
Poslal(a): autor Jakub Pavlík (zc.manzes@kilvap.bukaj) v čase 17.01:37 dne 21. 02. 2011

Postupujte podle návodu k aktualizaci vyšších verzí (readme).

Dále si otevřete soubor data.script v resources/db v textovém editoru (například v Poznámkovém bloku). A na konec vložte toto a uložte ho a máte hotovo:

INSERT INTO CONFIGS VALUES('key1','','') INSERT INTO CONFIGS VALUES('key10','','') INSERT INTO CONFIGS VALUES('key2','','') INSERT INTO CONFIGS VALUES('key3','','') INSERT INTO CONFIGS VALUES('key4','','') INSERT INTO CONFIGS VALUES('key5','','') INSERT INTO CONFIGS VALUES('key6','','') INSERT INTO CONFIGS VALUES('key7','','') INSERT INTO CONFIGS VALUES('key8','','') INSERT INTO CONFIGS VALUES('key9','','')

[1]Předmět : Uživatelská recenze jP vocabulary
Poslal(a): Alena v čase 18.21:53 dne 09. 02. 2011

Pokud hledáte aplikaci na zkoušení slovíček z cizího jazyka, poté aplikace jP vocabulary je podle mého názoru jedním z nejlepších programů zdarma. Jsem téměř naprostý laik a s používáním mnohých aplikací mívám často problémy, avšak v tomto případě jsem byla opravdu nadmíru mile překvapena. Aplikace je opravdu velice uživatelsky příjemná a jednoduchá na ovládání. Velice doporučuji – rozhodně nebudete litovat!

Stránkování » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11