Komentáře k aplikaci jP vocabulary

Pište zde jakékoliv připomínky k programu: odhalené chyby, nápady na zlepšení nebo dotazy.

Bylo nalezeno celkem 223 komentářů. Tak na co čekáš? Přidej komentář.

[187]Předmět : @kuzy
Poslal(a): Loyza v čase 13.32:02 dne 06. 03. 2016

Pomalu ale jiste jsem dospel k nazoru,ze problem s cizi reci mas evidentne ty. Jen pro doplneni,anglictina je moje rodna rec. Kdybys nasledoval sve vlastni rady a nezacinal jsi u tezsiho,mozna bys ses mohl zdokonalovat na slovenskych webech. Ponevadz s chapanim dotazu v jazyce ceskem mas problem. V predesle zprave jsem se ti snazil prelozit do cestiny,co program pise. Opet neuspesne. Jiz ve dvou recich. Slovenstinu opravdu moc neovladam,cili tam nemohu slouzit. Nakonec jsi se pokusil (konecne)vecne poradit ve sve posledni zprave. Pokud bys to priste zkusil hned v prvni,misto hratek s radobyhadankami a hinty,usetril bys sobe a tazatelum spoustu casu. Za ten pokus uprimne diky. Neobtezuj se s dalsi krkolomnou odpovedi,jiz tento web nenavstivim. Nasel jsem program,ktery mi vyhovuje vice. (I tak velke diky autorovi za skvely free program). Mimochodem jsem se naucil plavat presne tak,jak tve zivotni kredo nedoporucuje. Zustan spokojene na sve zidli a hlavne nezkousej veci jinak! Zustan v 17.stoleti at jsi v bezpeci. Evidentne jme kazdy jinde. Zaplatpanbuh.

Maj sa.

[186]Předmět : Jiný program
Poslal(a): Markéta (zc.manzes@avokramokram) v čase 15.24:28 dne 01. 03. 2016

Tak další odkaz mi sem dát nejde. Každopádně popis, co Quizlet umí a jak se s ním učit najdete také na stránkách viz odkaz níže, ale vlevo si vyberte v menu "Co je to Quizlet"

[185]Předmět : Tak znovu
Poslal(a): Markéta (zc.manzes@avokramokram) v čase 15.21:07 dne 01. 03. 2016

Nějak divně se to tady vkládá, občas něco zmizí…

[184]Předmět : Jiný program
Poslal(a): Markéta (zc.manzes@avokramokram) v čase 15.20:24 dne 01. 03. 2016

Případně, co vše to umí –

[183]Předmět : Jiný program
Poslal(a): Markéta (zc.manzes@avokramokram) v čase 14.57:19 dne 01. 03. 2016

Ani druhý pokus nevyšel (asi je zakázáno sem dávat tento odkaz . No každopádně v odkazu s českým návodem najdete, o který program se jedná.

[182]Předmět : Jiný program
Poslal(a): Markéta (zc.manzes@avokramokram) v čase 14.56:10 dne 01. 03. 2016

Tak odkaz na ten program se mi nevím proč nevložil. Takže druhý pokus –

[181]Předmět : Jiný program
Poslal(a): Markéta (zc.manzes@avokramokram) v čase 14.54:58 dne 01. 03. 2016

Tak našla jsem jiný program, který nevypadá špatně a je i se zvukem (automatickým) – A tady případně český návod – http://www.vyuka-ratbor.cz/…ni-sadu.html

[180]Předmět : Všem
Poslal(a): Roman Papoušek (moc.liamg@kesuopapr) v čase 18.00:37 dne 29. 02. 2016

PC Translator jsem používal i já, ale nějak jsem naň zapomněl. Ten program co jsi tu napsal zkusím a uvidíme pokud to bude stát zato tak tu napíši svůj subjektivní názor. Díval jsem se na ten PC Translator a vypadá dost dobře hodně na sobě zapracovali. Kdyby se našlo více nadšenců co by šli do multi license pro PC Translator tak se můžeme domluvit tu je odkaz: (při 4 lidech to je 835 korun). Pokud by se našlo více lidí tak bude i větší sleva. Může te mě kontaktovat na E-mailové adrese nebo na skype: romanekpapousek nebo viber: +353863042162. Tam by jsme se domluvily jak postupovat.

[179]Předmět : pre Roman Papoušek a ostatných
Poslal(a): kuzy v čase 17.14:31 dne 28. 02. 2016

Keď hľadáš v češtine moc toho nenajdeš – skúšal som v angličtine a za 5min som aj mal odskušaný Teachmaster 3.9 – slovíčko si vieš nahrať alebo mu vložiť link. Znova nič dokonale ale tých programov bude kopa. Celkovo lepší dojem ako z JP. Má určite viac možností, ale nebudem ho zatiaľ chváliť netestoval som ho poriadne . (A ani sa mi nechce) Na angličtinu viem doporučiť starý PC Translator z roku 2003 – zobrazuje aj výslovnosť aj prečíta. Verzia 2010 nezobrazuje výslovnosť ale dokáže skúšať. Asi nie je česky ja som videl som len SK verziu. (program netreba preinštalovávať pre prenesenie na iný PC. Stačí prekopírovať celý adresár – takto to frčí už od toho roku 2003 Podľa mňa najlepší off-line slovník. Malý, dosť slovíčok, rôzne jazyky, ide offline a ked ho raz máte už vás netrápi nova licencia na nový PC.

Takže takto by malo zmysel toto fórum ! – môžu sa tu písať alternatívne programy.

[178]Předmět : pro KUZY
Poslal(a): Roman Papoušek (moc.liamg@kesuopapr) v čase 12.44:21 dne 28. 02. 2016

OK. Nebudu se dohadovat odkud je zvuk budu vám věřit, ale je divné že krátko potom co google udělal úpravy ve své bezpečnosti tak mu to přestalo jít tak jsem vydedukoval že je to napojené na google servery. Ještě jednou díky za čas popisu jak to mám udělat hned včera jsem tam nabouchal ale 50 slovíček. Neznám nějaký další program který by fungoval tak jak jsem si to představoval právě u tohoto (zvuk, náhodné zkoušení a vkládání). Pokud nějaký znáte byl by jsem rád kdyby jste nějaký tu napsal. Klidně i placený. Pokud opravdu nechcete psát tak to taky akceptuji napsal jste že tu končíte chápu to. Jinak přeji všem návštěvníkům pěkný den.

[177]Předmět : pre Roman Papoušek
Poslal(a): kuzy v čase 10.34:46 dne 28. 02. 2016

Objasním. Zálaží na prehliadači a nastaveniach. Používam niekoľko PC. Na tomto žiadnu medzeru nevidím – jednoducho nedal si ju tam. Na inom PC (s iným pomerom strán monitora) mi slovo automaticky rozdelilo na win-dow lebo bolo na konci riadku. Netušil som že to mám tak nastavené. Takže sa ti ospravedlňujem. Obvinil som ta nepravom a pritom išlo o moju nevedomosť – Mea culpa. hold tak je to dnes vlastne bežne Nič nebudem písať lebo s tým strávim 2t možno aj oveľa viac a odmenou mi bude že som napísať niečo čo už napísané je. Za tie 2t zarobím viac ako mi niekto prispeje. Bola by to neefektívna práca a keďže sa poznám nikdy by som nebol spokojný (ani s vlastnou prácou). Mal by som len ďalšiu závislosť naviac. – ďakujem netreba. Tu stačí prepísať skript na zvuk čo má za chvíľu a keďže autor rozhodne netrpí nejakou zodpovednosťou za svoju prácu na dlho by ho to nijako zvlášť nedráždilo. (BTW nemyslím si že zvuk bol z google… a hraničí s istotou že použil iné, menej známe stránky – niekde v histórii by si našiel aj link.)

OK ja tu končím. Funguje ti to a ja považujem návštevu tohoto fóra za zbytočnú. Nech sa o svoje ovečky stará bača nie náhodný okoloidúci.

[176]Předmět : pro KUZY
Poslal(a): Roman Papoušek (moc.liamg@kesuopapr) v čase 21.37:12 dne 27. 02. 2016

Super. Nevím jak to může ostatním fungovat když teprve ty jsi to napsal dobře. Nikdo nikde nepsal že musí být podtržítka dole mezi každou položkou. Takhle mi to funguje jak jsi to napsal. A nevím kde jste vzali že mám to slovo rozděleno neposlal jsem ho tak a ani se mi to tak nezobrazuje. Jen tak mimochodem zkuste napsat něco vlastního bez těch nedostatků a lidi rádi podpoří autora kterému to funguje. Já osobně jsem chtěl poslat autorovi tohoto programu, ale nebyl ochoten mi napsat ten postup co jsem dostal od vás (nereagoval). Nakonec by jsem se rád zastal autora to není jeho chyba že nejde ten zvuk protože Google změnilo bezpečnost vlastních serverů a jeho program čerpal přímo z jeho knihoven. Vydolovat zvukoví doprovod slovíček jsem uměl předtím než jsem vůbec našel tento program. Ještě jednou díky za ochotu to si cením. Přeji pěkný víkend.

[175]Předmět : je načase to zabaliť
Poslal(a): kuzy v čase 20.28:19 dne 27. 02. 2016

Zvuk nejde, na príspevky autor nereaguje, program vyberá slová predvídateľne a kľudne skúša za sebou 10×5slov kým ďalších 50 ignoruje. Dokonca som autorovi napísal do emailu algoritmus ako to má ošetriť – neodpovedal. Okno po odskúšaní sa nedá zavrieť klikom v pravom hornom rohu…. je toho ešte viac Príspevky v komentároch sa nezobrazujú ako boli napísané. Celkový dojem je – dosť amatérske, povedal by som prechválené. Keby ste mu to všetci nechválili možno by si chlapec nemyslel ako "umí" Takto, Nie je to zlé, ale k dokonalosti to má dosť ďaleko. Buď nech to dokončí, alebo nech to tu kompletne ukončí.

[174]Předmět : pre Roman Papoušek
Poslal(a): kuzy v čase 20.08:05 dne 27. 02. 2016

čo to tu zverejňuje niečo čo nepíšem? ešte raz: prvé slovo – všetko spolu bez medzier: en(čiara dole)418(čiara dole)win-dow.mp3 druhý prípad en(čiara dole)418(čiara dole)window.mp3 skúsim to napísať znova som zvedavý čo sa zobrazí enwin-dow.mp3 en418window.mp3

to sa mi tu píše o dopĺňaní znakov keď si tu stránka napíše čo chce.

[173]Předmět : pre Roman Papoušek
Poslal(a): kuzy v čase 19.54:57 dne 27. 02. 2016

Ty máš v slovníku slovo "okno" ako "win-dow"? Ak áno tvoj m3 súbor sa musí volať "enwin-dow.mp3" Ak to máš normálne "window" a dopĺňaš do riadku čo tam nieje (teraz konkrétne pomlčku) – tvoj problém je v nedodržiavaní postupu. Pri práci s programom hrá úlohu každý znak. Tvoj mp3 súbor sa musí volať "en418window.mp3"

[172]Předmět : Zvuk
Poslal(a): Markéta K. (zc.manzes@avokramokram) v čase 12.32:47 dne 26. 02. 2016

Je velká škoda, že problém se zvukem autor ignoruje. Klidně bych mu také něco přispěla, pokud je v tomto problém. Bez zvuku už to mi také připadá, že je to k ničemu. Učily se mi s tímto programem děti (3. a 5. třída) a uměly si tam ta slovíčka dát samy. Přidat si zvuk samy nezvládnou. Já sice ano, ale učím se AJ také a po nějaké době už to člověka docela přestane bavit si to sám doplňovat (navíc v mém případě troje různá slovíčka). Na horší si každý zvyká hůře.

[171]Předmět : pro KUZY
Poslal(a): Roman Papoušek (moc.liamg@kesuopapr) v čase 11.04:34 dne 26. 02. 2016

Díky že by jste mi chtěl pomoci i se získáváním MP3 souborů, ale to nepotřebuji. To můžu klidně já někomu poradit jak lehce získat zvukové slovo bez nějakého nahrávání. Tady je ten řádek INSERT INTO WORDS VALUES(418,'win­dow','okno',NUL­L,0,0,0,50,'00000',5) . I to že se mám zvukový soubar dát do resourcestempsou­nds. Budu rád za tvoji radu. Díky a přeji pěkný den.

[170]Předmět : Roman Papoušek
Poslal(a): kuzy v čase 17.33:27 dne 25. 02. 2016

Ak vieš otvoriť súbor data.script a vieš získať mp3 slova u ktorého chceš mať zvuk – viem ti pomôcť. Ak nie, bolo by to na dlho. Je jedno aká verzia Win. Nemá to nič z Windows len to potrebuje správny názov súboru na správnom mieste. Ak ti teda viem pomôcť, napíš slovo o ktoré ide npr: water a skopíruj mi tu celý riadok v ktorom je to slovo zo súboru data.script. (npr: INSERT INTO WORDS VALUES(137,'wa­ter','blablabla­',NULL,0,0,0,50,'­00000',3) Napíšem ti presný názov mp3 súboru a kde ho máš uložiť.

[169]Předmět : pro KUZY
Poslal(a): Roman Papoušek (moc.liamg@kesuopapr) v čase 15.28:23 dne 25. 02. 2016

Díky za snahu mi nějak pomoci, ale to je právě to já jsem našel několik návodů, ale ani jeden mi nějak nemaká. Tak by jsem byl rád kdyby tu někdo dal ucelený návod bod po bodu a určitě vyzkoušený. Mě by to ani nevadilo si to tam přidávat ručně klidně se aji podělit s ostatními, ale prostě mi to nejede. Mám windows 10 zkusil jsem to i na 8.1 mám ještě jeden počítač a tam jsou sedmičky, ale ještě jsem ho nepustil aby jsem to vyzkoušel.

[168]Předmět : RPapoušek
Poslal(a): kuzy v čase 14.26:54 dne 25. 02. 2016

autor nemá čas. format súboru je mp3 a ten návod funguje, len treba dodržať všetko napísane – okrem nastavenia mazania stiahnutých súborov po ukončení programu – to je blbosť – všetko čo urobíš sa ti potom vymaže. Osobne si myslím že program mal hodnotu len kým to fungovalo aj zo zvukom. Teraz je to už o ničom. Toleroval som zlé naprogramovanie "náhodného výberu slov" len kvôli zvuku. Kým si vyrobíte audio prejde vás chuť sa niečo učiť. Ja to už nepoužívam je to strata času. Jen sa tu chodím dívať ako to autor úspešne ignoruje. A občas poradím s čím už tiež končím.

Stránkování » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12